• Atatürk Bulvarı Gama İş Merkezi No:97/88 Kızılay - ANKARA
Müşteri Hizmetleri
0 312 425 13 06
Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cumartesi : 09:00 - 20:30

Seiko Astron

Seiko Astron

Başarı ve kalite denildiğinde akla ilk gelen marka olan Seiko, Astron serisi ile de bu özelliklerini devam ettiriyor. Japonca'da "mükemmel" ve "başarı" anlamlarına gelen Seiko, isminin hakkını ürettiği serilere de yansıtıyor. 1924 yılında Seiko ismi ile ilk saatini piyasaya süren Japon firması, o günden bu güne birçok yeniliğe imza attı ve saat alanında öncü olmayı halen devam ettiriyor.

Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde Seiko Astron serisi ürünler, 39 farklı zaman dilimine göre bulunduğu konumun verilerini işleyerek saat ve tarih ayarlaması yapabiliyor. Pil değiştirme ihtiyacı duymayan bu quartz saat serisi, güneş ışınlarından kendi enerjisini sağlayarak doyumsuz bir kullanım imkanı sunuyor. Dünyanın ilk solar GPS saat özelliğini barındıran bu modeller şık ve benzersiz tasarımları sayesinde ise estetik algısına keyifli bir dokunuş yapıyor.

Dayanıklılık ve başarı denildiğinde akla gelen Seiko Astron serisi ; titanyum kasa, onyx uçlu tepe, kendine has yapısı ile yansıma yapmayan safir cam, timsah derisi, paslanmaz çelik ve güçlendirilmiş titanyum kordon seçenekleri ile yüksek kalite imkanı sağlıyor. Hassasiyetle yaptığı zaman ölçümleri, su geçirmezlik özelliği ve 2100 yılına kadar ayar gerektirmeyen takvim seçeneği ile rakipleri arasından sıyrılıp, saat severlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Farklı bir ülkeye gittiğinizde zamanı kendi ayarlayan, uçak moduna sahip ve daha birçok teknolojik özelliği barındıran bu asil saatlere, firmamız güvencesi ile ulaşabilirsiniz.


Atatürk Bulvarı Gama İş Merkezi No:97/88 Kızılay - ANKARA

Tel: 0 312 425 13 06
Gsm: 0533 572 63 57
Fax: 0 312 425 13 06
Eposta: info@orensaat.com

Ören Saat Markalar

image